Social media w Niemczech

Czyli jak promować się za pomocą Facebooka, Instagrama czy LinkedIna

1

dzień

wypełniony wartościową i sprawdzoną wiedzą
3

panele

wykłady, warsztaty i wspólna dyskusja
2

wykładowców

ekspertów z dziedziny social media
100 %

wiedzy

którą natychmiast wykorzystasz w praktyce

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

Dzięki obecności na tym szkoleniu dowiesz się wszystkiego, co jako właściciel firmy, musisz wiedzieć o niemieckich mediach społecznościowych.

Przeprowadzimy Cię krok po kroku przez cały proces związany z działalnością w tym kanale komunikacyjnym. Od wyboru najlepszych mediów społecznościowych, poprzez rozpoczęcie regularnej działalności, aż po odpowiednią i skuteczną promocję Twojej oferty.

Skontaktuj się z nami

Jak wygląda program tego szkolenia?

Social media w Niemczech

Dowiesz się, jak niemieccy użytkownicy wykorzystują media społecznościowe. Czym ich zachowania różnią się od tych obserwowanych w Polsce, a także jakie kanały są przez nich najczęściej wykorzystywane.

Promocja na Facebooku

Poznasz dokładną charakterystykę niemieckiego Facebooka. A także uzyskasz odpowiedzi na następujące pytania: Czy Twój biznes w ogóle powinien się na nim promować? W jaki sposób dotrzeć do Twojej grupy docelowej? Jakie formy reklamy wybrać? Czy po prostu jak prowadzić stronę, aby osiągnąć sukces?

Promocja na Instagramie

Poznasz specyfikę tej platformy, a wiedza ta pozwoli Ci zdecydować, czy Twój biznes jest dla niej odpowiedni. Następnie, nauczysz się prowadzić adekwatne działania (komunikację i promocję), które pozwolą Ci realnie wpływać na rozwój Twojego biznesu.

Promocja na LinkedIn

Dowiesz się, jak działa LinkedIn i jak bardzo różni się od innych platform społecznościowych. Otrzymasz wiedzę, która pozwoli Ci na prowadzenie skutecznych działań promocyjnych, przynoszących Twojej firmie pożądane rezultaty.

Promocja w innych kanałach społecznościowych

Twoją wiedzę z zakresu niemieckich social mediów uzupełnią informacje na temat pozostałych platform, które możesz wykorzystać w swoim biznesie: Youtube, SnapChat, Pinterest i wiele innych.

Dyskusja

Na zakończenie zyskasz unikalną możliwość uczestniczenia w rozmowach z innymi. Wymienicie się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, a także innymi cennymi wskazówkami związanymi z prowadzeniem kanałów social media w Niemczech.

Jak przebiega nauka?

Dla Twojej wygody, a przede wszystkim, aby zmaksymalizować poziom wiedzy, jaki wyniesiesz z tego szkolenia - zostało ono podzielone na 3 główne części.

Wykład

Podczas jego trwania pozyskasz wiedzę teoretyczną na temat niemieckich mediów społecznościowych.

Warsztaty

Uczestnictwo w nich, pozwoli Ci na praktycznie wykorzystanie już pozyskanych informacji.

Dyskusja

Zyskasz również możliwość wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń na temat social media, z innymi uczestnikami.

Jak możesz zapisać się na to szkolenie?

× Jak mogę ci pomóc?