Wizerunek

Miej pewność, że Twoi niemieccy partnerzy widzą Cię z jak najlepszej strony.

Zadbaj o wizerunek swojej firmy i sprawy, aby sposób Twojej komunikacji był w pełni zrozumiały.

Zajmiemy się szczegółową analizą Twojego wizerunku zewnętrznego, a w razie potrzeby – przygotujemy go od podstaw. Profesjonalnie przetłumaczymy wszystkie Twoje treści tak, aby były one w 100% zrozumiałe dla każdego niemieckiego odbiorcy.

Pozbędziesz się błędów komunikacyjnych.

Twoje prezentacje, teksty na stronach internetowych, czy w ofertach handlowych będą w 100% czytelne i zrozumiałe, ale przede wszystkim – wolne od błędów.

Zyskasz skuteczne materiały reklamowe.

Opis firmy, strona internetowa, katalogi, oferty oraz opisy produktów. Będziesz miał pewność, że każdy z tych elementów jest nie tylko poprawny, ale w pełni profesjonalny!

Zbudujesz spójny i konsekwentny wizerunek.

Wszystko to sprawi, że zaczniesz być lepiej postrzegany przez swoich niemieckich partnerów, jak i nowych, potencjalnych klientów. Zobaczą w Tobie pełnoprawnego “gracza”, a nie jedynie aspirującego “zawodnika”.

Skontaktuj się z nami

Jak przebiega cały proces analizy oraz tworzenia wizerunku?

Wiemy, jak ważny w komunikacji z niemieckimi partnerami jest profesjonalizm. Dlatego, nie tłumaczymy treści “mechanicznie”, korzystając z gotowych programów, a każdy tekst poddajemy wnikliwej analizie. Wszystko po to, aby uniknąć typowych błędów popełnianych przez tradycyjnych tłumaczy.

TOP