Twój handlowiec w Niemczech

Sprzedawaj więcej, dzięki bezpośrednim kontaktom z niemieckimi partnerami.

Miej pewność, że Twoje interesy reprezentuje doświadczony handlowiec.

Przedstawiciel handlowy

Sieć kontaktów

Wzrost sprzedaży

Wiemy, że najlepszym sposobem dystrybucji i sprzedaży produktów (zarówno w Polsce, jak i za granicą) jest bezpośredni kontakt. Przedstawiciele handlowi odpowiadają bowiem średnio za około 30% ogólnych obrotów polskich firm. Dlatego, zapewnimy Ci wsparcie profesjonalnego przedstawiciela handlowego, który będzie dbał o Twoje interesy i razem z Tobą pracował na sukces firmy.

Skontaktuj się z nami

Trafisz bezpośrednio od odbiorców zainteresowanych Twoją ofertą.

Płynna komunikacja, znajomość rynku oraz wysokie umiejętności sprzedażowe Twojego przedstawiciela handlowego sprawią, że będziesz mógł rywalizować z innymi “jak równy z równym” - trafiając wyłącznie do partnerów, którzy chcą z Tobą współpracować. Oszczędzisz tym samym swój czas, a jednocześnie znacznie podniesiesz obroty swojej firmy.

Pozyskasz nowych klientów.

Twój dedykowany przedstawiciel handlowy zadba nie tylko o dobre relacje z Twoimi obecnymi partnerami, ale także wykorzysta sieć swoich kontaktów, aby nawiązywać współpracę z nowymi podmiotami. Ta wiedza pozwoli Ci także ochronić swoje przedsiębiorstwo przed podjęciem decyzji, która mogłaby przynieść Ci straty.

Zwiększysz swoją sprzedaż.

Osiągniesz efekt, na którym najbardziej Ci zależy. Handlowiec zadba bowiem o regularny wzrost sprzedaży Twoich produktów, tym samym dając Ci szansę rozwoju na rynku niemieckim.

Dlaczego warto?

Dobre przygotowanie merytoryczne

Rozpoczęcie jego działania zostanie poprzedzone szczegółowym szkoleniem, dzięki któremu wnikliwie pozna Twoją ofertę.

Bogate doświadczenie i wysokie umiejętności sprzedażowe

Dystrybucją Twoich produktów zajmie się profesjonalista, posiadający wieloletnie doświadczenie handlowe, sieć atrakcyjnych kontaktów oraz wysokie predyspozycje (językowe i handlowe).

Nastawienie na wynik i wzrost sprzedaży

Handlowiec będzie rozliczany za efekt swojej pracy, dlatego możesz mieć pewność, że zrobi wszystko, aby Twoja sprzedaż rosła!

TOP