Klasyczne błędy popełniane na rynku niemieckim

Czyli jak unikać kosztownych decyzji

1

dzień

wypełniony wartościową i sprawdzoną wiedzą
3

panele

wykłady, warsztaty i wspólna dyskusja
2

wykładowców

ekspertów z tej dziedziny
100 %

wiedzy

którą natychmiast wykorzystasz w praktyce

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

Szkolenie to ma przede wszystkim za zadanie przestrzec Cię przed popełnianiem kosztownych błędów, które mogą pogrzebać Twoje szanse na sukces na rynku niemieckim.

Dowiesz się z niego, jakich działań należy unikać, a żeby lepiej zobrazować Ci, co może się stać - otrzymasz gotowe przykłady z życia wzięte.

Dzięki nim unikniesz błędów, które zdarzyły się innym przedsiębiorcom i zadbasz o to, aby Twoja firma rozwijała się prężnie, bez zbędnych wpadek i nietrafionych decyzji.

Skontaktuj się z nami

Jak wygląda program tego szkolenia?

Charakterystyka niemieckiej gospodarki

Na początek zostaniesz wprowadzony w realia niemieckiego rynku. Dowiesz się, jakie prawa nim rządzą, a przede wszystkim czym różni się on od swojego odpowiednika w Polsce. Wiedza ta pozwoli Ci zrozumieć, że to, co działa w naszym kraju, niekoniecznie musi sprawdzić się także za granicą.

Cenne wskazówki

Otrzymasz cały pakiet wartościowych wskazówek, które pozwolą Ci uniknąć błędów mogących przynieść opłakane skutki zarówno Tobie, jak i całej Twojej firmie. Dowiesz się, czego nie warto robić, jakich decyzji nie podejmować i jakie działania omijać szerokim łukiem.

Omówienie najczęściej popełnianych błędów - case study

Aby Cię przed nimi przestrzec i abyś jeszcze lepiej uzmysłowił sobie potencjalne zagrożenia - zapoznasz się z licznymi przykładami błędów, jakie przytrafiły się polskim przedsiębiorcom chcącym podbijać niemiecką gospodarkę. Zobaczysz nie tylko, jakie decyzje podejmowali, ale przede wszystkim zapoznasz się ze skutkami, jakie im one przyniosły.

Dyskusja

Na zakończenie zyskasz unikalną możliwość uczestniczenia w rozmowach z innymi. Wymienicie się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, a także innymi cennymi wskazówkami.

Jak wygląda program tego szkolenia?

Dla Twojej wygody, a przede wszystkim, aby zmaksymalizować poziom wiedzy, jaki wyniesiesz z tego szkolenia - zostało ono podzielone na 3 główne części.

Wykład

Podczas jego trwania pozyskasz wiedzę teoretyczną na temat niemieckiej gospodarki.

Warsztaty

Uczestnictwo w nich, pozwoli Ci na praktycznie wykorzystanie już pozyskanych informacji.

Dyskusja

Zyskasz również możliwość wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń z innymi uczestnikami.

Jak możesz zapisać się na to szkolenie?

× Jak mogę ci pomóc?