Finansowanie

Internacjonalizacja szansą dla Twojego biznesu

Zdobądź 800 000 złotych na rozwój swojej działalności na europejskim rynku.

Szukasz nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu? Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży na niemieckim rynku? Internacjonalizacja to rozwiązanie dla Ciebie.

Projekt Internacjonalizacja MŚP z Programu Polska Wschodnia umożliwia firmom ze Ściany Wschodniej wejście na nowe, zagraniczne rynki. Z udziału w projekcie możesz skorzystać nawet jeśli prowadzisz już eksport, ale chcesz wprowadzić na niemiecki rynek nowy produkt lub usługę.

Internacjonalizacja to jeden z większych programów dotacyjnych pozwalający na uzyskanie bardzo wysokich dofinansowań. Do zdobycia jest 800 000 złotych na rozwój eksportu. Unia Europejska zapewnia finansowanie projektu na poziomie 85%. Pozostałe 15% to Twoja inwestycja. Inwestycja w przyszłość, która zwróci się szybciej niż myślisz.

Niemieccy i polscy eksperci German Poland Bridge Group kompleksowo przeprowadzą Twoją firmę przez wieloetapowy proces internacjonalizacji. Przeanalizujemy Twój biznes i pomożemy Ci dostosować ofertę do wymogów zagranicznych klientów. Cały czas zapewniamy niezbędną pomoc i usługi doradcze świadczone przez międzynarodowy zespół specjalistów z Berlina.

Wsparcie bieżące związane z przygotowaniem wniosków i niezbędnej dokumentacji zapewnia nasze rzeszowskie biuro. Mamy specjalistyczną wiedzę i niezbędne narzędzia, które pozwolą na skuteczną realizację projektu.

Video abspielen