Finansowanie

Finansowanie z UE

Szukasz nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu? Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży na niemieckim rynku? Internacjonalizacja to rozwiązanie dla Ciebie.

Niemiecki rynek czeka na Ciebie.

Video abspielen

Pozyskaj unijne środki na rozwój swojej działalności.

Odbierz pomoc finansową, którą przeznaczysz na szkolenia, badania, analizy oraz pełne wsparcie w przygotowaniu Twojej firmy do rozszerzenia działalności o nowe, niemieckojęzyczne rynki.

Skontaktuj się z nami

Pomożemy Ci zdobyć pieniądze potrzebne do rozwoju Twojej firmy.

Będziemy przy Tobie na każdym etapie. Wesprzemy w przygotowaniu dokumentacji, pozyskaniu środków, jak i ich późniejszym wydatkowaniu.

Otrzymasz pełne wsparcie w załatwieniu formalności.

Najpierw pomożemy Ci w doborze najlepszego programu, a następnie przygotujemy Cię do udziału w nim. Tak, aby zwiększyć Twoje szanse na otrzymanie określonej kwoty dofinansowania.

Zyskasz pomoc w odpowiednim wydatkowaniu środków.

Wesprzemy Cię w całym procesie wykorzystywania dotacji. Wszystko po to, aby Twoje wydatki były zasadne, a zwłaszcza – realnie przełożyły się na rozwój Twojego biznesu.

Będziesz cieszyć się spokojem i pewnością, że wszystko przebiega zgodnie z zasadami.

Na koniec zajmiemy się również sprawnym rozliczeniem całego Twojego dofinansowania. Włączając w to: określenie, jak i skuteczne uzasadnienie wydatków uwzględnionych w budżecie projektu.

× Jak mogę ci pomóc?