Case Studies

Poznaj historie sukcesów naszych dotychczasowych klientów

Dowiedz się, jaką drogę musieli przejść, aby zaistnieć i rozwijać się na wymagających niemieckojęzycznych rynkach.

Kim jesteśmy?

German Poland Bridge Group tworzymy międzynarodowy zespół ekspertów specjalizujących się w świadczeniu profesjonalnych usług doradczych dla przedsiębiorstw. Naszym głównym celem jest niesienie pomocy polskim firmom na każdym etapie ich działalności. Zaczynając od odpowiedniego przygotowania do ekspansji (analizy, formalności, kwestie prawne), poprzez pozyskiwanie źródeł finansowania (dotacje), nawiązywanie kontaktów handlowych i realizowanie pierwszych zamówień, na ciągłym rozwoju i zdobywaniu nowych rynków kończąc. We wszystkich tych aktywnościach pomagają nam lata doświadczenia, wypracowany przez nie, sprawdzony i unikatowy know-how, a także sieć odpowiednich kontaktów.

Kim są nasi klienci?

Nasze usługi adresujemy do polskich przedsiębiorców, którzy aktywnie działają na polskim rynku, jednak coraz częściej myślą o rozszerzeniu swoich wpływów o nowe obszary. Pomagamy wszystkim, bez względu na rodzaj prowadzonej działalności – dotychczas z naszego wsparcia skorzystały dziesiątki firm produkcyjnych, budowlanych, odzieżowych, a nawet reprezentujących branże IT.

Poznaj naszych klientów i ich case studies

Zobacz, jak wyglądała ich droga do sukcesu na niemieckim rynku i przekonaj się, jaką rolę w tym wszystkim odegrała nasza firma.

Firma produkująca koła, rolki i inne akcesoria
Producent odzieży sportowej

Przedsiębiorstwo tworzące oprogramowanie
Firma projektująca i budująca konstrukcje stalowe
Producent ekskluzywnych mebli
Dostawa usług inżynierskich
Agencja marketingu interaktywnego
× Jak mogę ci pomóc?