Internacjonalizacja

Odbierz do 800 000 zł
na rozwój swojej działalności

Zyskaj środki, dzięki którym wejdziesz na nowe, europejskie rynki.

Możesz otrzymać nawet 800 000 zł, które przeznaczysz na:
Zobacz ten krótki film i przekonaj się, czy internacjonalizacja jest dla Ciebie.
Pozwalamy pozyskać fundusze na rozwój działalności.

Internacjonalizacja to jeden z większych programów dotacyjnych, pozwalający na uzyskanie bardzo wysokich dofinansowań. Do zdobycia jest nawet 800 000 złotych na rozwój eksportu (aż 85% inwestycji pokrywa Unia). Z udziału w projekcie mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy już prowadzą eksport, jednak pragną wprowadzić na niemiecki rynek nowy produkt lub usługę.

Pomagamy w dołączeniu do projektu Internacjonalizacji MŚP z Programu Polska Wschodnia. Umożliwiającego firmom ze za wschodniej Polski wejście na nowe, zagraniczne rynki. Wspieramy zarówno w odpowiednim przygotowaniu się do uczestnictwa, załatwieniu wszelkich formalności, jak i wydatkowaniu przyznanych środków.

Jak to działa?

Przygotowanie

organizujemy misje gospodarcze, promocje na targach, tłumaczenia dokumentów oraz szereg elementów mających wpływ na powodzenie internacjonalizacji

Formalności

wspieramy w załatwianiu wszelkich wymogów, od których spełnienia zależy przyznanie dofinansowania

Wydatkowanie

pomagamy w odpowiednim wydatkowaniu pozyskanych środków tak, aby inwestycja realnie przełożyła się na sukces firmy

Rozwój

na bieżąco służymy doradztwem i radą, mającymi na celu wsparcie w rozszerzaniu działalności i zdobywaniu nowych klientów

Skontaktuj się z nami

Do tej pory zaufali nam:

Internacjonalizacja: zdobądź 800 000 złotych na rozwój swojej działalności na europejskim rynku.

Szukasz nowych możliwości rozwoju dla swojego biznesu? Myślisz o rozpoczęciu sprzedaży na niemieckim rynku? Internacjonalizacja to rozwiązanie dla Ciebie.

Projekt Internacjonalizacja MŚP z Programu Polska Wschodnia umożliwia firmom ze Ściany Wschodniej wejście na nowe, zagraniczne rynki. Z udziału w projekcie możesz skorzystać nawet jeśli prowadzisz już eksport, ale chcesz wprowadzić na niemiecki rynek nowy produkt lub usługę.

Internacjonalizacja to jeden z większych programów dotacyjnych pozwalający na uzyskanie bardzo wysokich dofinansowań. Do zdobycia jest 800 000 złotych na rozwój eksportu. Unia Europejska zapewnia finansowanie projektu na poziomie 85%. Pozostałe 15% to Twoja inwestycja. Inwestycja w przyszłość, która zwróci się szybciej niż myślisz.

Niemieccy i polscy eksperci German Poland Bridge Group kompleksowo przeprowadzą Twoją firmę przez wieloetapowy proces internacjonalizacji. Przeanalizujemy Twój biznes i pomożemy Ci dostosować ofertę do wymogów zagranicznych klientów. Cały czas zapewniamy niezbędną pomoc i usługi doradcze świadczone przez międzynarodowy zespół specjalistów z Berlina.

Wsparcie bieżące związane z przygotowaniem wniosków i niezbędnej dokumentacji zapewnia nasze rzeszowskie biuro. Mamy specjalistyczną wiedzę i niezbędne narzędzia, które pozwolą na skuteczną realizację projektu.

× Jak mogę ci pomóc?