Skuteczna sprzedaż na terenie Niemiec

Czyli szkolenie sprzedażowe z native speakerami

1

dzień

wypełniony wartościową i sprawdzoną wiedzą
3

panele

wykłady, warsztaty i wspólna dyskusja
2

wykładowców

ekspertów z dziedziny sprzedaży
100 %

wiedzy

którą natychmiast wykorzystasz w praktyce

Czego nauczysz się na tym szkoleniu?

Kurs pozwoli Ci na nabycie praktycznych umiejętności, niezbędnych do prowadzenia skutecznych negocjacji biznesowych.

Ponadto, wyjdziesz z niego z profesjonalną wiedzą na temat radzenia sobie z twardymi negocjatorami, zarządzania konfliktami, a także osiągania porozumień.

Jednak nadrzędnym celem, jaki uda Ci się uzyskać, to kompleksowa wiedza i umiejętności pozwalające na generowanie większej sprzedaży oraz obrotów dla Twojej firmy.

Uzupełnieniem szkolenia będą wartościowe porady związane z językiem niemieckim, w tym pisaniem listów, jak i formułowaniem zgrabnych i skutecznych wypowiedzi.

Skontaktuj się z nami

Jak wygląda program tego szkolenia?

Prowadzenie rozmów

Zyskasz wiedzę na temat odpowiedniego przygotowania wszystkich etapów rozmowy z klientem: zbierania i wymiany informacji, negocjacji, a także finalizowania transakcji.

Symulacje rozmów

Odbędziesz symulowane rozmowy handlowe, które nie tylko dadzą Ci wiedzę na temat tego, jak powinna wyglądać wzorowa wymiana informacji, ale również pozwolą wyeliminować najczęściej powtarzane błędy.

Komunikacja za pomocą korespondencji mailowej

Poznasz strukturę i elementy nowoczesnej niemieckiej korespondencji mailowej (w tym sposoby otwierania i zamykania korespondencji). Dodatkowo, zaznajomisz się ze sprawdzonymi zwrotami używanymi w treści pism.

Przygotowanie do rozmów i negocjacji

Poznasz swoje mocne i słabe strony oraz nauczysz się wykorzystywać je podczas negocjacji biznesowych. Dowiesz się ponadto, jak rozwiązywać trudne spory w biznesie.

Symulacje rozmów

Odbędziesz symulowane rozmowy handlowe, które nie tylko dadzą Ci wiedzę na temat tego, jak powinna wyglądać wzorowa wymiana informacji, ale również pozwolą wyeliminować najczęściej powtarzane błędy.

Radzenie sobie z problemami

Przeprowadzisz symulacje rozmów, „trudnych” przypadków negocjacji - a w tym wszystkim pomogą Ci prawdziwi niemieccy native speakerzy.

Dyskusja

Na zakończenie zyskasz unikalną możliwość uczestniczenia w rozmowach z innymi. Wymienicie się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami, a także innymi cennymi wskazówkami.

Jak przebiega nauka?

Dla Twojej wygody, a przede wszystkim, aby zmaksymalizować poziom wiedzy, jaki wyniesiesz z tego szkolenia - zostało ono podzielone na 3 główne części.

Wykład

Podczas jego trwania pozyskasz wiedzę teoretyczną na temat sprzedaży.

Warsztaty

Uczestnictwo w nich, pozwoli Ci na praktycznie wykorzystanie już pozyskanych informacji.

Dyskusja

Zyskasz również możliwość wymiany doświadczeń oraz spostrzeżeń na temat handlu, z innymi uczestnikami.

Jak możesz zapisać się na to szkolenie?

× Jak mogę ci pomóc?