Szkolenia

Szkolenia i rozwój.

Rozwijaj siebie i swoich pracowników.

Kursy online

Materiały edukacyjne

Wiedza

Przeprowadzamy kompleksowe szkolenia, których celem jest przekazywanie specjalistycznej wiedzy oraz bieżący rozwój Ciebie i wszystkich Twoich pracowników.

Skontaktuj się z nami

Będziesz uczył się tak, jak lubisz.

Dla Twojej wygody oferujemy zarówno szkolenia stacjonarne, jak i takie odbywające się za pośrednictwem Internetu. Dzięki temu sam możesz zdecydować, jaka forma jest dla Ciebie lepsza i uczyć się tak, jak lubisz!

Pozyskasz kompleksową wiedzę, którą wykorzystasz w praktyce.

Przekażemy Ci wyłącznie sprawdzone informacje, które od razu będziesz mógł wykorzystać w codziennym funkcjonowaniu Twojego przedsiębiorstwa. Poza szkoleniem, otrzymasz także niezbędne materiały, do których będziesz mógł wracać, gdy tylko zajdzie taka potrzeba.

Rozwiniesz siebie i swoich pracowników.

Nasze szkolenia są idealnym materiałem zarówno dla właścicieli, jak i pracowników. To sprawia, że z pozyskanej wiedzy nie skorzystasz tylko Ty, a cała Twoja firma!

Dostępne szkolenia

Prawo niemieckie

Dowiesz się wszystkiego, co dotyczy niemieckiego prawa cywilnego i co pozwoli Ci na legalne prowadzenie działalności na terenie Niemiec.

Strategie sprzedaży

Poznasz najważniejsze zasady panujące na niemieckim rynku, a także dowiesz się, na co musisz zwrócić uwagę, aby zainteresować swoimi produktami potencjalnego niemieckiego klienta.

Wejście na rynek / filia w Niemczech

Pozyskasz wszystkie niezbędne informacje potrzebne Ci do założenia i prowadzenia firmy na terenie Niemiec.

× Jak mogę ci pomóc?